Close

SLUŽBY

Nabízíme přepravu po celé České republice. Výchozím bodem všech cest by však měla být Ostrava.

KDYKOLIV A KAMKOLIV

Ať už jedete do práce, za přáteli nebo na zábavu, na nás se můžete spolehnout. Zavolejte na telefonní číslo 602 527 200  a my vás v co nejkratším možném čase vyzvedneme a dopravíme na místo určení. Bez prodlev, rychle a pohodlně. Jako jedni z mála jezdíme nonstop a již mnoho let.

TAXI NA LETIŠTĚ

Nejpohodlnějším způsobem, jak se dostat na letiště, je zavolat si EUROTAXI. Vyzvedneme vás u vás doma nebo v práci a co nejrychleji zavezeme na letiště  – nejen ostravské – ale naříklad i do Brna, Olomouce, Prahy nebo třeba Katowic. Nemusíte si tedy lámat hlavu s tím, kde necháte na letišti svoje auto ani platit za parkovné. 

DRINK TAXI

Každému se to někdy stane – jedete na posezení s přáteli vlastním autem a nakonec se necháte přemluvit a dáte si s nimi pár drinků. Za volant už sednout nemůžete, tak co s autem? Zavolejte si taxi nejen pro sebe, ale i své auto. Pokud to bude v naší moci, vezmeme s sebou druhého řidiče a vaše auto odveze i s vámi.

TAXI PRO FIRMY

Ať už máte malou firmu nebo velkou, restauraci nebo obchod, je to jedno. Rádi pro vás i vaše zaměstnance připravíme výhodnou nabídku taxislužeb. V případě zájmu nás tedy neváhejte kontaktovat na kterémkoliv z uvedených čísel.

TAXI PRO DĚTI

Jako rodičům se vám může stát, že nestíháte odvézt své děti na trénink nebo do školy. My vám s tím rádi pomůžeme – vaše děti vyzvedneme a bezpečně je přepravíme. A když si to budete přát, o dojezdu na místo určení vás budeme informovat, abyste si nemuseli dělat starosti.

Call Now Button